KoresponDance na Facebooku
KoresponDance na YouTube
KoresponDance na Instagramu

KoresponDance online

14.–16. 8. 2020

KoresponDance 2020 proběhne pro maximální možný počet diváků na živo a pro ty, na které se nedostane, budeme vysílat online!

Mezinárodní festival současného tance, pohybového divadla a nového cirkusu KoresponDance se od roku 2013 každoročně koná v červenci na zámku ve Žďáru nad Sázavou. V posledních letech je žďárský víkend navíc doplněn předskokanem v podobě jednoho pražského festivalového dne koncem června. I nad KoresponDance tak visel otazník, zda se v letošním roce uskuteční. 

A my můžeme slíbit, že uskuteční!

Předstvení pro vás už teď předtáčíme přímo v zámeckých lokacích a tak i když s námi nebudete moci být přímo v areálu Zámku Žďár nad Sázavou, budete s námi online. A to i po skončení představení, kdy se společně všichni propojíme na diskusi. 

Site-specific v éteru

Jednou z významných charakteristik KoresponDance jsou site-specific představení, která umělci na zámku připravují i několik týdnů před začátkem festivalu. Letos je všechno jinak, ale i když zůstanete jen u obrazovek, zažijete site-specific. Představení pro předtáčky totiž směřujeme do míst, kam byste se normálně ani nedostali, nebo by se tam představení i s diváky jednoduše nevešlo. Možná tak uvidíte i nekonečné zámecké krovy a další tajemná místa. 

Na této stránce budeme postupně zveřejňovat podrobnosti a před začátkem KoresponDance online tu najdete i odkazy, kde se dívat. A nebo prostě sledujte náš Facebook